• 0 (286) 243 06 66
  • info@thdsoft.com.tr

VIII. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi

Değerli Eğitim Araştırmacıları,

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği işbirliğinde  "Eğitim Uygulamalarında Yenilikçilik ve Yaratıcılığın Gücü (The Power of Innovation and Creativity in Educational Practises)" temalı VIII. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi – ICRE 2018 - 9-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Manisa Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğinde Manisa'da düzenlenecektir.

Bildiri başvuruları 10 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. Kongre konuları ve diğer ayrıntılar için http://ulead2018.ulead.org.tr sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Kongrenin, katılımcılara deneyimlerini paylaşmak ve  öğretme ve öğrenme yöntemlerine, eğitim projelerine ve yeniliklere,   eğitim ve araştırmaya uygulanan yeni teknolojilere ilişkin son gelişmeleri çok kültürlü ve zengin bir atmosferde tartışmak için ideal bir fırsat ve mükemmel bir platform sağlamasını beklemekteyiz. Kongrede sözlü, poster ve sanal olmak üzere 3 sunum yöntemi olacaktır.

Kongrede sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

VIII. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi | 09 - 11 Mayıs 2018 / MANİSA / Türkiye

Başlama Tarihi 09 Mayıs 2018
Bitiş Tarihi 11 Mayıs 2018
Bildiri Dilleri Türkçe - İngilizce
Kongre Sahibi ULEAD - Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği
Kongre Organizatörü ULEAD - Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği
Kongre Yeri MANİSA / Türkiye
Kongre Web Sitesi Url Tıklayınız
Bildiri Kabul Sistemi Url Tıklayınız
Kongre Alanı Eğitim
30 Eylül 2017 19:45 / 2.582 defa okundu