• 0 (286) 243 06 66
  • info@thdsoft.com.tr

Hitit - Bürokon 16. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi

Değerli araştırmacılar,

Sizleri 4-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Hitit Üniversitesi ev sahipliğinde Çorum’da düzenlenecek olan XVI. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Büro yönetimi ve sekreterlik mesleğinde yaşanan güncel sorunların ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı, alanla ilgili yeni gelişmelerin tartışıldığı, büro yönetimi ve sekreterlik eğitimi ile ilgili düzenlemelerin, meslekle ilgili gelecek beklentilerinin katılımcıların görüş ve tecrübeleri ile ele alındığı Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kongresi 2000 yılından bu yana devam etmektedir. Bu sene 16.’sı gerçekleştirilecek olan Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresinin ana teması “Yeni Yönetim Yaklaşımları Kapsamında Büro Yönetimi ve Sekreterlik Mesleği” olarak belirlenmiştir.

Kongremize gelen bildiri özetleri hakem değerlendirmesinden geçtikten sonra uygun bulunan bildiriler bildiri özetleri kitabında yer alacak ve kongre programına dâhil edilecektir. Kongre sonrasında sunulan tüm bildiriler hakem değerlendirmesinden geçmek kaydıyla Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi’nde makale olarak yayınlanma fırsatı bulacaktır.

Ayrıca kongre kapsamında, ilki 2015 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Ulusal F Klavye Yarışması’nın ikincisi düzenlenecektir. Kongreye bildirili olarak katılan tüm araştırmacılar, okullarına kayıtlı istedikleri sayıda öğrenci ile yarışmaya katılabileceklerdir.

Siz değerli akademisyenler ve mesleği icra etmekte olan değerli sekreterler ile yönetici asistanlarının öğrencilerle bir araya getirilmesini hedefleyen bu kongreye katılımınız ve desteğiniz bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu

Hitit - Bürokon 16. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi | 04 - 05 Mayıs 2018 / Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Kampüsü Ethem Erkoç Konferans Salonu

Başlama Tarihi 04 Mayıs 2018
Bitiş Tarihi 05 Mayıs 2018
Bildiri Dilleri Türkçe
Kongre Sahibi Hitit Üniversitesi
Kongre Organizatörü Hitit Üniversitesi
Kongre Yeri Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Kampüsü Ethem Erkoç Konferans Salonu
Kongre Web Sitesi Url Tıklayınız
Kongre Alanı Sosyal Bilimler
15 Ocak 2018 11:13 / 555 defa okundu