• 0 (286) 243 06 66
  • info@thdsoft.com.tr

39. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

Çok Değerli Meslektaşlarımız

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından 8-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya Sueno Delux Hotel’de düzenlenecek 39. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Hepimizin bildiği gibi tıp, çok kısa sürede yenilenen bir bilim dalıdır. Bizimse yenilikleri yakından takip etmemiz bir zorunluluktur. İnsan sağlığına hizmet olan mesleğimizi en iyi ve en güncel şekilde yapabilmemiz için kendimizi sürekli yenilemek kaçınılmaz bir gerçektir. Kongreler ise bunun için bulunmaz fırsatlardır. Kongrelerimiz bir yandan yerli ve yabancı üst düzey otörlerin yer aldığı bilimsel programlarıyla, diğer yandan mesleğimizle ilgili en yeni teknolojilerin sunulduğu sergi alanlarıyla bu gelişime katkı sağlamayı amaçlar.

Bu amaçla konularında yetkin ve önder eğiticilerin güncel yenilik ve uygulamaları tüm topluluğumuz ile paylaştığı, bilimsel yönden tüm meslektaşlarımızın ilgisini çekebilecek, hekimlerimize seçme şansı verebilecek zenginlikte, pratik uygulamalardaki problem ve çözüm önerilerini kapsayan bir kongre programı hazırlamaktayız. Ayrıca KBB Uzmanları ve asistanları yaptıkları çalışmaları sunma becerisini geliştirme şansını bulacaklardır. Öte yandan yerli ve yabancı konuşmacılar aracılığı ile akademik tartışma ortamında genç akademisyenlerin gelişmesine katkıda bulunulacaktır. Kurslarda ise kendi alanlarında yetkin eğiticiler ile bu bilgiye gereksinim duyan meslektaşlarımız bir araya getirilecektir. Alanımızda faaliyet gösteren ilaç ve tıbbi cihaz sanayinin tüm topluluğumuz ile etkin ve verimli bir şekilde buluşmasını gerçekleştirmek için de yoğun bir çaba içinde olacağız.

Kongrelerimizin diğer önemli amacı (hatta görevi) da mesleki sorunlarımızın en geniş katılımlı olarak ortaya konduğu, tartışıldığı ve bu sorunlara çare arandığı sosyal ortamı sağlamaktır. Oluşan bu sosyal ortam elbette ki sadece mesleki sorunlarla uğraşmaz; spor, sanat ve serbest zamanlardaki  diğer aktiviteler aracılığı ile meslektaşlarımız arasında moral dayanışmayı da sağlar. Bu nedenle katılımcıların sosyal beklentilerini de göz önünde bulundurarak, kongremiz süresince birlikte olmanın keyfini yaşatacak şekilde zengin ve sürprizlerle dolu aktiviteler hazırlamaya çalışacağız.

Amacımız bilimsel açıdan katılımcıların eğitimine katkı sağlarken sosyal açıdan da birleştirici bir ortam sağlanmasıdır. Kongrenin başarılı olması sizlerin başarısıdır.

Sizlerin sayesinde unutulmayacak güzellikte bir organizasyon olacağını düşündüğümüz 39. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Kongresi’nde  (8-12  Kasım 2017, Antalya Sueno Delux Hotel’de) görüşmek dileğiyle,

ŞİMDİDEN SİZLERLE BAŞLADIK HAZIRLIĞA

Sevgi ve Saygılarımızla

Prof. Dr. Özgür Yiğit
Türk KBB BBC Derneği
39. Ulusal Kongre Başkanı
Doç. Dr. K. Serkan Orhan
Türk KBB BBC Derneği
39. Ulusal Kongre Sekreteri

 

 

39. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi | 08 - 12 Kasım 2017 / Antalya

Başlama Tarihi 08 Kasım 2017
Bitiş Tarihi 12 Kasım 2017
Bildiri Dilleri Türkçe
Kongre Sahibi Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği
Kongre Organizatörü Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği
Kongre Yeri Antalya
Kongre Web Sitesi Url Tıklayınız
Kongre Alanı Tıp
28 Aralık 2016 15:01 / 332 defa okundu