• 0 (286) 243 06 66
  • info@thdsoft.com.tr

Kullanım Koşulları

THDSoft Yazılıma Ait congress.gen.tr Sitesi Sözleşme Şartları

İşbu sözleşme bir tarafta Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesin - ÇANAKKALE / TÜRKİYE adresinde yerleşik Tayfun Taşbilek THDSoft Yazılım ile ( bundan böyle THDSoft olarak anılacaktır) diğer bir tarafta , sistemi kullanarak kongre süreçlerini yürüten, tüm kişisel bilgilerini girmek ve onaylamak suretiyle, aşağıdaki şartları peşinen kabul eden, ismi ve bilgisayar IP nosu sistemimiz tarafından bilinen müşteri/kullanıcı ve Organizasyon arasında vuku bulmuştur.

  1. Müşteri, Kullanıcı ve Organizasyon idarecileri siteye girmek ve kullanmak suretiyle aşağıda belirtilen kurallara ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmektedir. THDSoft herhangi bir bildirim yapmaksızın veya sorumluluk kabul etmeksizin kurallar ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  2. Sistemde organizasyon katılım ücretleri etkinliği organize edenlerin koşullarına göre $ (Dolar), € (Euro) ya da TL (Türk Lirası) olarak değişiklik gösterebilir. Para birimleri organizasyon yürütücüleri tarafından belirlenir ve tahsil edilir. Firmamız hiçbir şekilde ödeme türü ve ödeme yöntemi belirlemez.
  3. Katılımcılar, katıldıkları organizasyonun koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Koşullar ve şartlar ile ilgili firmamızın hiçbir bağı yoktur. Organizasyonda yaşanabilecek sorunlarda katılımcı ve organizasyon yürütücüleri arasında oluşabilecek sorunlar firmamızı bağlamaz.
  4. Firmamız Sistemde kayıtlı kullanıcı bilgilerinin güvenliğinden sorumludur. Adli kararlar olmadığı sürece hiçbir bilgi 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.
  5. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde, kesinlikle organizasyon değişikliği yapılmamaktadır. Bu nedenle kayıt yaptırılan organizasyon konusunda dikkat etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Yapılabilecek yanlış kayıtlardan firmamız sorumlu değildir.
  6. İnternetten yapılan ödeme işlemlerinde Onay ya da Fatura teslimatı organizasyon yürütücüleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından her hangi bir onay ve fatura düzenlemesi yapılmamaktadır.
  7. Sistem üzerinden kongre süreçlerini yönetmek amacıyla kayıtlı kullanıcılara otomatik e-posta ve SMS gönderimi yapılmaktadır. Sisteme kayıt olan her kullanıcı kayıt sırasında girdiği eposta adresi ve telefonuna e-posta ve SMS gönderimine izin vermiş sayılmaktadır.

İptal Şartları ve Kesinti Miktarları:

  1.  Katılımcıların yaptırdıkları kayıtlarda ödemelerinin iptalleri kayıt yaptırdıkları organizasyon yürütücüleri tarafından gerçekleştirilmektedir. İptal şartları ve kesinti koşulları organizasyon yürütücüleri tarafından belirlenmektedir. Bu konuda ilgili muhatap organizasyonu yürüten ilgililer olup firmamızın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Tayfun Taşbilek THDSoft Yazılım Hizmetleri
Çanakkale Vergi Dairesi
Vergi NO: 33073159528


Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesi Çomü Teknokent No: 276 / J2 Sarıcaeli/ÇANAKKALE
Tel: 0 (286) 243 06 66

26 Aralık 2016, Pazartesi / 3591 defa okundu