• 0 (286) 243 06 66
  • info@thdsoft.com.tr

Gizlilik

Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri THDSoft Yazılıma ait congress.gen.tr Kongre Yönetim Sistemi tarafından, THDSoft’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler congress.gen.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi yazılımımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanmaktayız. IP adresiniz, sizi ve ödeme işleminizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılıyor. Sitemizin kullanıcı veri tabanına kayıt formunda, kullanıcılarımız iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Sitemizdeki formlarda aldığımız iletişim bilgilerini organizasyon işlemleri için ve acil durumlarda kullanmaktayız.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını silebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Sistemimizi kullanan organizasyon sahipleri bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Congress.gen.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik 

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  • Kredi kartı numaranız kesinlikle sistemimizde kaydedilmez. Ödeme işlemleriniz sistemimiz tarafından yönlendirildiğiniz bankanızın ortak ödeme sayfası aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle sistemimizce her hangi bir kredi kartı bilgisi talep edilmemektedir.
  • Sitemiz dünya standardı olan Windows 2000-2003 Server ve/veya Linux teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.
  • Sistemimiz üzerindeki kullanıcı bilgileri muhatabları dışında mahkeme kararı olmadan 3. Şahıslara verilmemektedir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.


Tayfun Taşbilek THDSoft Yazılım Hizmetleri
Çanakkale Vergi Dairesi
Vergi NO: 33073159528

Çanakkale Teknoloji Geliştirme Bölgesi Çomü Teknokent No: 276 / J2 Sarıcaeli/ÇANAKKALE
Tel: 0 286 243 06 66

 

26 Aralık 2016, Pazartesi / 3448 defa okundu