• 0 (286) 243 06 66
  • info@thdsoft.com.tr

Modül Özellikleri

BİLDİRİ TOPLAMA SÜRECİ

Sistem üzerinden online olarak bildiri toplama sürecinizi başlatabilrsiniz. Konu alanı, bildiri türü vb. özelleştirilebilir alanlar tanımlayabilirsiniz. Yazarlar kolaylıkla sisteme kayıt olarak bildirileri ile ilgili tüm süreçleri yazılım üzerinden yürütebilir.

Kabul Metinleri

Kabul edilen bildirilerin kabul metinleri doğrudan sistem üzerinden mail yoluyla ve HTML raporu şeklinde alınabilmektedir. Dilerseniz toplu dilerseniz ise tek tek bildiri kabul durumlarınızı yönetebilirsiniz.

Ücret Tahsilatları

Kongre katılım ücretlerinizi Sanal Pos Modülünüzün sisteme entegre edilmesi ile doğrudan sistem üzerinden tahsil edebilirsiniz. Ücret raporları toplam tahsilat vb. verilerinizide kontrol edebilirsiniz.

Bildirisiz Katılım

Kongreye bildirisiz olarak dinleyici vb. sıfatlarla katılacak olan kullanıcılarında tüm ücret vb. süreçlerini sistem üzerinden yürütebilirsiniz.

BİLDİRİ DEĞERLENDİRME SÜRESİ

Hakem değerlendirmesi sürecinde Editör tüm aşamaları yakından takip edebilmekte ve istediği anda sürece müdahale edebilmektedir. Bildirinin gönderildiği hakem bildiriyi incelemiş mi, incelemişse ne zaman incelemiş olduğunun bilgilerini editör görebilmektedir. Ayrıca değerlendirme sırasında hakem ile editör sistem üzerinden mesajlaşabilmekte veya hakem gelen bildiriyi çeşitli nedenlerle değerlendirmeyi ret edebilmektedir. Akademik kriterler esas alınarak başka hiç bir programda olmayan esnek değerlendirme ölçeği imkânı ile objektif bir ölçüm sağlanabilmektedir. Master Hakem, Baş hakem ve Hakem olarak üç farklı hakem türü tanımlanmış, böylelikle hakem değerlendirme süreci son derece kolay yönetilebilir bir yapı kazanmıştır.

Baş Hakemlik

İstenilen konu alanlarına atanacak Baş Hakemler ile o konu alanına gelen tüm bildiriler otomatik olarak baş hakeme atanır ve baş hakem istediği bildiriyi o konu alanındaki diğer hakemlere de gönderip geri alabilir.

Değerlendirme Türleri 

Birden fazla değerlendirme ölçeği hizmeti ile Hakem Değerlendirmesi Ölçeğinde tek bir standarda bağlı kalmadan ölçeğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz kendi değerlendirme ölçeğinizin standartlarında yeni bir ölçeği sistemimize ekleyebiliriz.

Son Karar

Hakem değerlendirmeleri sonunda bildiri için son karar hakkı editöre aittir. Hakem görüşlerini dikkate alarak editör bildiriyi kabul veya ret edebilir veya sunum türünü değiştirerek kabul edebilir. Bildiri değerlendirme sonuçları istenilen tarihte katılımcılara açıklanabilir.

KONGRE PROGRAMI OLUŞTURMA

Kongre programına ait tüm süreçler kolaylıkla yazılım üzerinden yürütülebilmektedir. Saatler içerisinde binlerce bildiriden oluşan bir kongrenin programını oluşturabilir ve bunu elektronik ortamda ilan edebilirsiniz. Sistem kongre programının basılı materyallere dökümü içinde özel olarak raporlar sunmaktadır.

Taslak Program

Alanındaki başka hiç bir yazılımda olmayan bu özellik sayesinde katılımcılar taslak programdan diledikleri gün ve saatte sunum yapabilmek için başvuruda bulunabilirler. Sunum taleplerine göre sistem sürekli olarak taslak programda revizyonlar yapar ve böylelikle asla konu alanı çakışmaları yaşanmaz.

Ajanda Modülü

Ajanda modülü sayesinde kongre programındaki etkinlikler kolaylıkla oluşturulur ve sürükle bırak yöntemiyle istenilen gün ve saate atanabilir. Böylece programa bütünsel ve öznel bakış sağlayabilir, karmaşıklıktan kurtulursunuz.

Konu Alanı Süzücü

Bir oturuma ilk atanan bildiri o oturumun konu alanını tayin eder ve sistem o andan itibaren o oturuma atamak istediğiniz diğer çalışmaları süzerek size yalnızca o konu alanındaki çalışmaları getirir. Böylelikle bir kongrenin en karmaşık kısmı olan program oluşturma karmaşadan kurtulur ve büyük bir kolaylığa dönüşür. Çakışma veya mükerrer atama ise asla yaşanmaz. İstek durumunda editör aynı oturuma birden fazla konu alanında bildiride atayabilir.

Çoklu Program Görünümü

Kongre programınızı büyük bir kolaylıkla oluşturduktan sonra kesin programı bir çok farklı görünümde alabilirsiniz. İster günlük program ister salon programı, ister özet program isterseniz ise geniş program alabilirsiniz. Ayrıca her yazar ve oturum başkanı kendi kişisel programlarını sistem üzerinden alabilir geniş program üzerinde kendi oturumlarını arama derdinden kurtulmuş olur.

KONAKLAMA MODÜLÜ

Konaklama modülü ile kongrenizin otel ve konaklama süreçlerinin tamamını siz yönetebilir ve konaklama organizasyonunda sizin yönetiminizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Otel ve Oda Yönetimi 

Dinamik otel ve oda yönetimi ile dilediğiniz sayıda otel ve oda tanımlayarak konaklama süreçlerinizi planlayabilirsiniz. Sistem dolan odaları otomatik olarak kapayarak hiçbir karmaşaya imkan vermemektedir. 

Online Satış 

Kurumunuza ait sanal pos sistemi mevcutsa doğrudan oda satışlarınızın ücretlerini sistem üzerinden tahsil edebilir veya sadece rezervasyon bilgilerini toplayarak ücret tahsilatını kongre sürecinde tahsil edebilirsiniz.

Konaklama Raporu

Sistem Otel ve oda bazlı konaklama raporları vererek otellere doğrudan katılımcı listelerini gönderebilir ve konaklama sürecinizi organize edebilirsiniz.

ETKİNLİK MODÜLÜ

Kongrenize ait gala yemeği, gezi, özel ücretli panel vb. etkinliklerinizi sistem üzerinden yürütebilirsiniz. Kontenjan ve ücret yönetimi, katılımcı raporları vb. tüm süreçler ile kongreniz ait tüm özel etkinliklerin planlamasını da yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

DÖKÜMANTASYON

Sistem üzerinden icra edilen tüm süreçlere ait bir çok farklı şekilde rapor alabilirsiniz.

Katılım Sertifikaları

Ücret edeyen ve bildirisini sunan katılımcıların katılım sertifikalarını doğrudan sistem üzerinden basımevinde basılmaya uygun formatta alabilirsiniz.

Özet Kitapçık

Tek bir tuşa basarak farklı formatlarda özet kitapçı raporunuzu alabilir ve dakikalar içerisinde basımevinde basılabilecek formata dönültürebilirsiniz.

ve daha bir çok özelliği ile alanın en iyi yazılımını kullanarak kongre yönetmenin tadını çıkarın...

 

18 Nisan 2017, Salı / 14170 defa okundu